KONST / Oljemålningar / Olja på lackbräda 7394458
nr 739 4458
Olja på lackbräda
Blomsterstilleben, Tidigt 1900-tal, 30 x 15
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 februari 2012
kl 18:38:58
150 kr